header
Tieniace siete

Kvalitne tieniace siete pre Vašu záhradu.

KONTAKT:
 
 
A1 TRANS
autodoprava, sťahovanie
 
 
 
 
 
 
Telefón:
0940 308 108
 
Lokalita garáže:
 
 
Bratislava -
(Račianske mýto)
Počet kilometrov sa
určuje od tejto garáže
 
 
 
 
 
 
 
 
 
e-mail:
 
 
 
 
 
Identifikačné čísla:
 
 
 
 
 
IČO: 44 397 399
DIČ: 1076294384
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Korešpondenčná,
fakturačná adresa
(nie adresa garáže):
A1 TRANS
Čs. parašutistov 15
831 03 Bratislava
 
 
 

Tieniace siete - ideálne riešenie pre Vás a Vašu záhradu.

Slúži aj na zútulnenie búdy pre psa.
Viac informácií na stránke: www.tieniace-siete.sk

 

 

Poskytujeme za dobré ceny (NON-STOP) pre súkromné osoby a firmy, sťahovanie a prepravu akéhokoľvek nákladu do dĺžky 6m, výšky 2m a šírky 1,7m. Máme k dispozícii brigádnikov na nakladanie a vykladanie automobilu a prenos na potrebné miesto.

Naše služby môžete využiť pri dovoze nového nábytku, elektrických spotrebičov (chladničiek, práčiek, sporákov...) a iných nadrozmerných nákupov, pri dovoze stavebného materiálu, tuhého paliva... Tiež vykonávame odvoz a likvidáciu starého nábytku, záhradného a stavebného odpadu do skládky... Taktiež môžte využiť naše služby pri sťahovaní bytov, domov, kancelárií, firemných priestorov, skladov a pri vypratávaní bytov, povál, pivníc. 
 
V prípade potreby poskytujeme brigádnikov (serióznych a pracovitých študentov VŠ) na nakladanie a vykladanie automobilu, prenos na potrebné miesto, aj na ostatné práce súvisiace s Vašou objednávkou (montáž, demontáž, jednoduchá inštalácia...).
 
Váš požadovaný náklad prevezieme (naložíme, vyložíme...) NONSTOP, v každom počasí, v rámci celého Slovenska, aj do zahraničia (hlavne Rakúsko, Maďarsko, Čechy, Poľsko).